Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SÖZLÜ'DEN SBS CEYHAN 1.'sine ÖDÜL
Ceyhan'da SBS'de İlçe Birincisi olan Remzi Oğuz Arık İ.Ö.O. ve Döşkaya Dersanesi öğrencisi Çağrı Bilen, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından plaket, saat ve Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildi.
SÖZLÜ'DEN SBS CEYHAN 1.'sine ÖDÜL
Tarih 28 Eylül 2009, 11:11
Ceyhan'da SBS'de İlçe Birincisi olan Çağrı Bilen, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından plaket, saat ve Cumhuriyet Altını ile ödüllendirildi.

Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret eden Çağrı Bilen, kendisini bu sınava hazırlayan öğretmenlerine teşekkür ederek, “ Okulumda ve Dershane’de bana yardımcı olan tüm öğretmenlerimin bende emeği var. Onların hepsine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencisi Çağrı Bilen, SBS’de 492.261 puan alarak Ceyhan birincisi olurken hedefinin ÖSS’de Türkiye derecesi elde etmek olduğunu da söyledi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise Çağrı’nın başarısının diğer öğrencilere örnek olması gerektiğini belirterek, “Çağrı’nın anne ve babası başta olmak üzere bu başarıyı elde etmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. İnşallah ÖSS sınavlarında Türkiye derecesi yapar. Başarılarını devamını diliyorum” şeklinde konuştu. 

Ceyhan Döskaya Dershanesi Yönetim Kurulu Başkanı Caner Döşkaya, Okul Müdürü Adnan Turan, Anne Semra Bilen ve Baba Erol Bilen’inde hazır bulunduğu törende, Başkan Sözlü, Ceyhan’ın eğitimde önemli bir ilçe olduğunun altını çizerek, “ Ceyhan’da eğitim için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bunun için daire müdürlerimiz başta olmak üzere herkes üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmelidir” şeklinde konuştu. 
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  26   |     Toplam :  2806747   |     Ip Adresiniz :  54.234.59.94

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign