Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda Ana Sınıfı Öğrencileri Tarafından Resim Sergisi Yapıldı
Ceyhan Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu Ana Sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan el becerileri ve resim sergisi okulun konferans salonunda düzenlendi.
Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda Ana Sınıfı Öğrencileri Tarafından Resim Sergisi Yapıldı
Tarih 25 Nisan 2009, 11:04
Sergiye Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Belediye Başkan Yardımcısı Alemdar Öztürk, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yaylacı, öğretmen, öğrenci velileri ve ana sınıfı öğrencileri katıldı.

Okul öncesi bölümünde görev yapan ana sınıfı öğretmenleri Sonay Gürlek ve Müberra Kırdı tarafından hazırlanan sergide açılış konuşmasını yapan Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, minik öğrencilerin bir birinden güzel eserlerinin yer aldığı serginin, onların ne kadar gelişim gösterdiğinin kanıtı olduğunu söyledi.  Daha sonra ana sınıfı öğretmeni Sonay Gürlek'te yaptığı konuşmada Okul öncesi eğitimin önemine vurgu yaparak "Çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara en güzeli sunmak, en iyiyi öğretmek ve en iyi rehber olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz." dedi. Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Milli Eğitim Müdür Mustafa Yaylacı ve Öğretmenler ana sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan sergiyi gezdiler.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  37   |     Toplam :  2814396   |     Ip Adresiniz :  54.235.51.243

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign