Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ceyhan'a 2. Esnaf Kefalet Koop. Açıldı
S.S. Ceyhan 6 Ocak Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi resmi olarak açılışını yaptı.

Ceyhan'a 2. Esnaf Kefalet Koop. Açıldı
Tarih 31 Ekim 2011, 14:38
6 Ocak Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Açıldı

S.S. Ceyhan 6 Ocak Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi resmi olarak açılışını yaptı. Ceyhan’da yaklaşık olarak 2 ay önce Selçuk  Kanlı başkanlığında kurulan S.S. Ceyhan 6 Ocak Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yeni binasının açılışı Kaymakam Gürbüz Karakuş tarafından gerçekleştirildi.

Açılışa çeşitli STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve kooperatif üyelerinin katıldığı açılış töreninde başkan Selçuk Kanlı,  yedi aylık bir mücadelenin sonunda kooperatifi kurmayı başardıklarını belirterek, “Ceyhan için çok önemli bir adım attık, ilçemizde uzun yıllardan buyana ilk defa yeni bir kooperatif kuruldu. Amacımız Ceyhan esnafına hizmet etmektir” dedi. Kanlı açılışa katılan her kese teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Kooperatif Yönetiminin, Selçuk Kanlı (Başkan), Bekir Yalçın (Başkan Yardımcısı), İhsan Dehşet (Sayman), Hasan Karaaslan , Cemil Bakkal’dan oluştuğu bildirildi.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  27   |     Toplam :  2813691   |     Ip Adresiniz :  23.20.43.165

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign