Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Toros Gübre Lisesi, Öğretmenler Gününü Erken Kutladı
Toros Gübre Anadolu Lisesi Aile Birliği'nin organize ettiği "Öğretmenler Günü" programı renkli geçti.
Toros Gübre Lisesi, Öğretmenler Gününü Erken Kutladı
Tarih 23 Kasım 2010, 14:20
Toros Gübre Anadolu Lisesi Aile Birliği'nin organize ettiği "Öğretmenler Günü" programı renkli geçti. Öğretmenler, öğrenciler, öğrenci velileri ve davetliler doyasıya eğlendiler.

Ceyhan Toros Gübre Anadolu Lisesi aile Birliği tarafından Öğretmenevi’nde düzenlenen “Öğretmenler Günü” programına Ceyhan Emniyet Müdürü Zülfikar Sökmen, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yaylacı, Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Baysal, bazı sivil toplum örgütü ve oda temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler,  öğrenci ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Okul Aile Birliği Başkanı İzzet Aydemir, Toros Gübre Lisesi mezunu olduğunu, 2 yıldan bu yana Aile birliği başkanlık görevini yürüttüğünü belirterek; “Mezun olduğum okula karınca kararınca hizmet sunabilmek için mücadele etmekteyim. Okul Aile birliğindeki arkadaşlarımızla birlikte öğretmenler günü dolayısıyla, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi bir araya getirmek, aile ve öğretmen kaynaşmasını sağlamak istedik. Bu programın düzenlenmesinde emeği geçen tüm aile birliğindeki arkadaşlarıma, programımıza sponsor olan Final Dershanesine, gecemize katılarak destek veren tüm konuklarımıza ve velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Öğretmenler adına kürsüye çıkan Toros Gübre Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Kahraman, geceyi tertipleyen aile birliğine teşekkür etti. Kısa bir süre önce Toros Lisesi’nde göreve başladığını belirten Kahraman; “Her okulda olduğu gibi bizim okulumuzda da çeşitli eksiklerimiz bulunuyor. Bu eksiklerin giderilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Okulumuzun gerek yapımında gerekse her türlü ihtiyaçlarında desteğini esirgemeyen TOROS Tarım Anonim şirketine sonsuz teşekkür ediyorum. Tek arzumuz öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda eğitim almalarıdır, bu anlamda var gücümüzle çalışıyoruz. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrenci, Öğretmen ve velilerin bir arada olması için aile birliklerine büyük görev düştüğünü belirten Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yaylacı; “Eğitim sadece öğretmen ile bitmez; Eğitim aile de başlar, okulda devam eder. O nedenle öğretmen ve veli sürekli iletişim halinde olmalı, ancak bu şekilde eğitim çıtası yükselir. Bu akşam burada şahit olduğum birliktelik, coşku beni mutlu etti. Bu birlikteliğin bütün okullarımıza örnek olmasını diliyor, gecenin hazırlanmasında emeği geçenler tebrik ediyorum” dedi.

Toros Gübre Anadolu Lisesi Halk Oyunları Eğitmeni Ebru Gençmen yönetimindeki floklar Ekibinin gösterimiyle başlayan eğlence gecesi, Mavi Radyo’da yayınlanan Ersin Show’un programcısı Ersin Sucu’nun yaptığı ‘Evet – Hayır’ yarışmasıyla devam etti. Ersin Show’un şakalarıyla eğlenmeye başlayan davetliler, Metin Zengin ve ekibinin sahneye çıkmasıyla eğlenmeye tam hız devam etti.

Program sonunda Toros Gübre Anadolu Lisesi okul binasını yapan ve okulun eksiklerini giderme noktasında göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı Toros Tarım Anonim şirketi adına Hüseyin Özkan’a, Emniyet Müdürü Zülfikar Sökmen tarafından teşekkür plaketi verildi.


Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  47   |     Toplam :  2820159   |     Ip Adresiniz :  54.161.190.9

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign