Bugun...OPRUKÇU, Muhtarlarla İstişarede Bulundu

Tarih: 19-04-2018 11:13:35 + -


ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Ulus Parkı'nda Seyhan İlçesi'ne bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.


OPRUKÇU, Muhtarlarla İstişarede Bulundu

OPRUKÇU, Muhtarlarla İstişarede Bulundu

ASKİ Genel Müdürü Hüseyin Oprukçu, Ulus Parkı'nda Seyhan İlçesi'ne bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, Seyhan ve Yüreğir'e bağlı mahallelerin muhtarlarıyla Ulus Parkı'nda bir araya gelerek istişarede bulundu. OPRUKÇU, 17 mahalle muhtarının sorularını ve taleplerini dinledi.

Ulus Parkı'nda gerçekleştirilen toplantıya Yüreğir İlçesi'ne bağlı Anadolu, Havutlu, Yunusoğlu Hürriyet ve Haydaroğlu Mahalleleri ile Seyhan İlçesi'ne bağlı Küçük Dikili, Alidede, Ahmet Remzi Yüreğir, Tepebağ, Yenibey, Akkapı, Ulucami, Hurmalı, Şehit Duran, Karasoku, Mekan, Mestanzade ve Mirza Çelebi Mahallelerinin muhtarları katıldı.

OPRUKÇU: ''MUHTARLARLA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK VERİMLİLİĞİMİZİ ARTIRIYOR''

Muhtarlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunmanın önemini vurgulayan Hüseyin OPRUKÇU, böyle toplantıların verimliliği ve hizmet kalitesini artırdığını ifade etti. ''Vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve mahallelerimizin sorunlarına kalıcı çözümler getirmek için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz'' diyen OPRUKÇU, muhtarların mahalleleri ile ilgili sorunlarının çözümüne açık olduklarının altını çizdi.

MUHTARLARDAN ASKİ'YE TEŞEKKÜR

ASKİ’nin mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getiren muhtarlar, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ'ye, Genel Müdür Hüseyin OPRUKÇU'ya ve  ASKİ personellerine teşekkür etti.
Bu haber 1035 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER YEREL HABER Haberleri

YUKARI