Bugun...ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI GÖSTERİ

Tarih: 22-03-2018 06:46:05 Güncelleme: 22-03-2018 07:15:05 + -


Ceyhan Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencileri Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle tiyatro oyunu sergilediler. Öğretmen Soner Gökçe, Dilaver Çetinkaya ve Sevda Göçer tarafından hazırlanan oyunda öğrencilerin sahne performansı davetliler tarafından büyük alkış topladı.


ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI GÖSTERİ

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI GÖSTERİ

Ceyhan Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulu 6. Sınıf öğrencileri Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle tiyatro oyunu sergilediler.  

Öğretmen Soner Gökçe, Dilaver Çetinkaya ve Sevda Göçer tarafından hazırlanan oyunda öğrencilerin sahne performansı davetliler tarafından büyük alkış topladı.

Yaşları 10 ila 11 arasında değişen minik öğrencilerin bu anlamlı gösteriyi izlemeye Ceyhan Garnizon Komutanı Binbaşı Ayhan Evli, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Ersin Ağca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş,  Öğretmen ve veliler katıldı.

Ayrıca gösterinin yanı sıra öğrencilerden bir de Kahraman Mehmetçiklerimize duygulandıran destek vardı. Öğrencilerin harçlıklarından topladıkları bir miktar parayı Mehmetçik vakfına yardım ederek dekontu da gösteri sonunda Garnizon komutanı Binbaşı Ayhan Evli’ye takdim ettiler.
Bu haber 2095 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER CEYHAN Haberleri

YUKARI