Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şehit Fehmi Koç İlköğretim Okulu, Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulunu Konuk Etti
Şehit Fehmi Koç İlköğretim Okulu öğrencileri, kardeş okul seçtikleri Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulu öğrencilerini konuk etti.
Şehit Fehmi Koç İlköğretim Okulu, Yaltır Kardeşler İlköğretim Okulunu Konuk Etti
Tarih 07 Nisan 2009, 17:15
     Çoğunlukla Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinden göçle gelen ailelerin çocuklarının öğrenim gördüğü Şehit Fehmi Koç İlköğretim Okulu'nda düzenlenen etkinlikte, öğrenciler, toplantı salonları olmadığı için konuklarını 2 - C Sınıfı'nda ağırladılar. Öğrenciler, burada hep birlikte şarkılar söyleyip, şiirler okudu.

    Kaymakam Gürbüz Karakuş ise okulun toplantı salonu eksiği ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ''İstiyoruz ki bütün öğrencilerimiz en modern şartlarda eğitim görsünler. Ancak burada bazı eksiklikler olduğunu biliyoruz. Eksiklikleri elimizdeki olanakları en iyi şekilde kullanarak giderme çabamız sürüyor'' dedi.

    Öğrenciler hazırlamış oldukları skeçlerle misafirleri eğlendirirken, şarkılar söylediler, aynı zamanda yapmış oldukları resim sergisini gezdiler.

    Ceyhan Kaymakamı Gürbüz Karakuş, ilçe Milli Eğim Müdürü Mustafa Yaylacı ile Yaltır Kardeşler öğretmeni ve öğrenciler katıldı.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  38   |     Toplam :  2836330   |     Ip Adresiniz :  54.80.19.102

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign