Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Burhan ÜLGER AKP'den Adaylığını Açıkladı
Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Burhan ÜLGER 2011 genel seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Burhan ÜLGER AKP'den Adaylığını Açıkladı
Tarih 18 Mart 2011, 23:38
Burhan ÜLGER AKP’den Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı
Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Burhan ÜLGER 2011 genel seçimlerinde Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.
Yaklaşan genel seçimler öncesinde milletvekili olmak isteyenler tek tek aday adaylığını açıklıyor. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden 2011 yılı Adana Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Ceyhan’da ve çeşitli Kurumlarda bürokrat olarak görev yapan halen Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Burhan ÜLGER amacının meclis çatısı altında ülkeye ve bölgeye hizmet etmek olduğunu söyledi.
AKP ilçe teşkilatında düzenlenen basın toplantısına İlçe Kadın Kolları Başkanı ilçe yöneticileri, çoğunluğunu kadınların oluşturduğu birçok partili katıldı.
Burhan ÜLGER, "23. Dönem Adana 8. Sıra milletvekili adayı oldum, o zaman da söylediğim bir söz vardı, bırakın Milletvekili olmayı, Bakan dahi olsam mütevaziliğim ve yardımseverliğimden hiçbir zaman ödün vermeyeceğim, Ankara’da Ceyhan’ın sesi, gözü, kulağı olup sorunları bürokrasideki uzun yıllar elde ettiğim birikimlerimle çözeceğim, ben bu partiye bugün değil kurulduğu günden beri hizmet etmiş biri olarak, Adaylığı ve Milletvekilliği makamını Allah hayırlıysa nasip etsin" dedi.
Bu yolda hepinizin desteğini bekliyor ve teşekkür ederim diyerek sözlerini noktalayan ÜLGER; 1957 yılında Ceyhan’da doğdu. İlk Orta ve Lise Eğitimini Ceyhan’da tamamladıktan sonra 1981 yılında İTÜ Mimarlık Fakültesinden Mimar olarak mezun oldu.  1985-1989 yılları arasında Ceyhan Belediyesi’nde İmar Müdürü olarak  çalıştıktan sonra 1989 yılından 2010 yılına kadarda Vakıfbank Çukurova Bölge Müdürlüğünde Mimar, Eksper, İnşaat ve Emlak işlerinden sorumlu Bölge Müdür  Yardımcısı olarak görev yaptı. 2010 yılından bu güne kadarda Yüreğir Belediye Başkan Yardımcılığı yapan, evli ve üç çocuk babası ÜLGER görevinden istifa ederek aday oldu.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

YAZARLARIMIZ

Bir Fincan Kahvenin Hatırı15 Ağustos 2014
 Online :  27   |     Toplam :  2808963   |     Ip Adresiniz :  54.235.51.243

Truva Reklam, Matbaacılık & Bilgisayar Ldt.Şti. | Yeni Ceyhan Gazetesi. Her hakkı saklıdır ©

YASAL UYARI: YENİCEYHAN Gazetesi; Sitemizde yayınlanan her türlü, resim, makale, yazı veya belgenin site yetkililerimizden izinsiz olarak kaynak gösterilerek dahi alınması, kopyalanması veya yayınlanması yasaktır. Aksi takdirde resmi işlemlere başvurulacaktır.


Adana Haber : GazeteAdana.Com | Adana'nın En Büyük Haber Sitesi


Tasarım : KlasDizayn.Com | Altyapı: MyDesign