Bugun...Ceyhan Ülkü Ocağının Yeni Başkanı Fatih GÜMÜŞ Oldu

Tarih: 11-01-2018 10:59:16 Güncelleme: 11-01-2018 11:20:16 + -


Ceyhan Ülkü Ocağında Devir Teslim Töreni... Süheyl SEÇTİ Başkanlık Görevini Fatih GÜMÜŞ'e Devretti.


Ceyhan Ülkü Ocağının Yeni Başkanı Fatih GÜMÜŞ Oldu

Ceyhan Ülkü Ocağında Devir Teslim Töreni...
 
Ceyhan Ülkü Ocağının Yeni Başkanı Fatih GÜMÜŞ Oldu...
 
Süheyl SEÇTİ Başkanlık Görevini Fatih GÜMÜŞ'e Devretti. 
 
Seçti, Adana İl Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Ceyhan Ülkü Ocağında yapılan devir teslim töreninde Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin CANLI tarafından BAYRAK ve Başkanlık görevi Fatih GÜMÜŞ'e teslim edildi. Törene MHP Ceyhan İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyelerinin yanısıra Taşmedreseliler Dernek Başkanı Fuat Toygar ve çok sayıda ülkücü katıldı.
 
Törende bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin CANLI "Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyin talimatları doğrultusunda,bu zamana kadar görevini layıkıyla yürüten Ülkü Ocakları Ceyhan İlçe Başkanı Süheyl SEÇTİ görevini Fatih Mehmet GÜMÜŞ'e devretti. Süheyl SEÇTİ Başkanımız İl Başkan Yardımcısı olarak görevine devam edecektir. Yüce Allah Birliğimizi, Dirliğimizi Daim Eylesin" dedi.
 
Süheyl SEÇTİ yaptığı açıklamada , "Mensubu olmaktan onur duyduğum ve bayraktarlığını yaptığım kutlu mücadelenin binlerce yıllık ideolojisini omuzlarımızda taşırken, gençlik çağlarımızdan bu güne yemin verdiğimiz Ülkücü Hareketi Zemheri karanlıklara girmek yahut girdirmek isteyenlerden sakındırarak aydınlık ve müreffeh bir dünya görüşü haline getirme mücadelesi içerisinde 5 yıl boyunca görev aldığım ve hizmetkarı olmaktan şeref duyduğum ve bu güne kadar almış olduğum en kutsal görev olan Ceyhan Ülkü Ocağı Başkanlığı görevimi bugün itibari ile Çok değerli bir kardeşimiz olan Ülkücü Ahlak ile yoğrulup yetişmiş, misyonumuzu sonsuza kadar müdafaa edeceğine inandığım Fatih GÜMÜŞ kardeşimize bırakmış bulunmaktayım. Bu vesile ile birlikte yol arkadaşlığı yaptığım tüm gönüldaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım."
 
Bayrağı teslim alan yeni Başkan Fatih Mehmet GÜMÜŞ, "Bizlerden bu kutlu yolda güvenlerini esirgemeyen öncelikle Ülkü Ocakları genel başkanımız sayın Olcay KILAVUZ beye, Adana Ülkü Ocakları il başkanımız sayın Emin Canlı beye, Adana Ülkü Ocakları il başkan yardımcımız Süheyl Seçti beye ve tüm ülküdaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim" dedi.Bu haber 2697 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • SAYI 113
  SAYI 113
 • Sayı 112
  Sayı 112
 • SAYI 111
  SAYI 111
 • Sayı 110
  Sayı 110
 • Sayı 109
  Sayı 109
 • SAYI 108
  SAYI 108
 1. SAYI 113
 2. Sayı 112
 3. SAYI 111
 4. Sayı 110
 5. Sayı 109
 6. SAYI 108
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • ASKİ
  ASKİ
 • 15 TEMMUZ
  15 TEMMUZ
 • HABER VİDEOLARI
  HABER VİDEOLARI
 1. ASKİ
 2. 15 TEMMUZ
 3. HABER VİDEOLARI
VİDEO GALERİ
YUKARI