Bugun...Başkan V. Boydak ve Kaymakam Ulusoy Güvenlik Güçleri ile Bayramlaştı

Tarih: 19-06-2018 09:36:57 + -


Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ile beraber polis ve jandarma ekipleriyle bayramlaştı.


Başkan V. Boydak ve Kaymakam Ulusoy Güvenlik Güçleri ile Bayramlaştı

BAŞKAN BOYDAK VE KAYAMAKAM ÜNLÜSOY POLİS VE JANDARMA EKİPLERİYLE BAYRAMLAŞTI

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ile beraber polis ve jandarma ekipleriyle bayramlaştı.

Başkan Boydak, Ramazan Bayramının ilk gününde kentte yaptığı ziyaretler çerçevesinde, Emniyet Müdürlüğü ek hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ak Parti Ceyhan İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, STK temsilcileri ile birlikte emniyet müdürü, amir ve polis memurlarının bayramını kutladı.

Başkan Boydak "Ülkemizin güvenliği için gece gündüz demeden, büyük fedakârlıklarla çalışan güvenlik güçlerimiz bugün de görevdeler. Milletimiz onların sayesinde emniyetli ve daha rahat bayramlaşma yapıyor, yollarda daha emin ve güvenli olarak seyahat ediyor. Bu kutsal vazifede, Rabbim yar ve yardımcınız olsun, hepinizin bayramı kutlu olsun." dedi.

Başkan Boydak, Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ile daha sonra ilçe jandarmada komutanlığına geçerek, komutanlar ile askerlerimizin bayramını kutladı. 
Bu haber 544 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI